dzien_mamy_2016W środę 25 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Matki.

Jest to dla nas bardzo ważne święto, które jak co roku upłynęło w miłej, rodzinnej atmosferze. W przygotowania zaangażowała

się cała szkoła.

Chłopcy z klas 1-3 uczyli się piosenek oraz przedstawili m.in. LokomotywęKubusia Puchatka. Uczniowie starszych klas wręczyli mamom portrety, które samodzielnie oprawili. Poza tym rozstrzygnięty został konkurs na wywiad „Przedstawiam moją Mamę” – nagrody przyznano za wywiady w formie tekstowej i nagrania.

Mamom spodobał się też poczęstunek – kanapki i ciasta, które chłopcy przygotowali przy wsparciu ojców. Odbył się też konkurs sportowy – w czterech konkurencjach brały udział zespoły składające się z mamy i

syna.

Wszystkim gościom dziękujemy za udział w naszej uroczystości a mamom życzymy radości na każdy dzień!