IMG_7361W ostatni poniedziałek w Szkole Podstawowej Skrzydła odbył się wewnętrzny egzamin na kartę rowerową.

Przystąpili do niego uczniowie IV klasy, którzy od wielu tygodniu przygotowywali się do tego momentu zarówno teoretycznie, jak i praktycznie.

Uczestnicy mięli do pokonania regulaminowy tor oraz zaaranżowane realne sytuacje ruchu drogowego. Podczas przejazdu chłopcy musieli wykazać się znajomością przepisów oraz umiejętnością dokładnej, sprawnej i bezpiecznej jazdy.

Dobre przygotowanie oraz sprzyjające warunki atmosferyczne pozwoliły wszystkim zdającym odnieść sukces (choć nie obyło się

bez drobnych potknięć i podpórek). Teraz nie pozostaje nic innego jak zabierać Mamę i Tatę na wspólną wycieczkę po okolicy.