szlachetna_paczka_logoW miniony weekend odbył się XVI Finał Szlachetnej Paczki w ramach, której pomoc otrzymało blisko 20 tysięcy rodzin.

Jedną z nich wsparli, po raz kolejny, uczniowie klasy VI wraz z całymi swoimi rodzinami.

W piątek chłopcy mieli okazję wykazać się umiejętnościami technicznymi związanymi z pakowaniem paczek, których wyszło aż 13! Udało się skompletować wszystko to czego rodzina najbardziej potrzebowała, m.in. pralkę, pieluszki, ręczniki, koce, artykuły spożywcze o dłuższym terminie spożycia i wiele innych przedmiotów.

Następnego dnia przy pomocy „rumbusa” oraz niezbędnych rąk do pracy (rodziców oraz uczniów) udało się przetransportować ładunek do magazynu, z którego dalej wolontariusze przekazali go rodzinie. Czekamy z niecierpliwością na relację od wolontariuszy z wręczenia paczek.

szlachetna_paczka_2016