zdjecie_kiermaszUczniowie Szkoły Podstawowej Skrzydła po raz kolejny mogli wykazać się dobrocią i hojnością wobec drugiego człowieka.

Dnia 12 grudnia szkolne stoły po brzegi były zapełnione zabawkami, a dzieci gotowe do rozpoczęcia kiermaszu.

Przedmioty wystawione na stoiskach pochodziły z kolekcji chłopców, którzy przez dwa tygodnie przynosili swoje używane, a czasami nawet ulubione zabawki. Następnie każdy mógł za kilka złotych kupić sobie upatrzoną wcześniej zabawkę.

Zebrane w ten sposób pieniądze i reszta zabawek przeznaczone zostały na akcję pt. ,,Zaraźliwa gorączka uśmiechu’’. Organizuje ją małżeństwo, które w ramach podróży poślubnej pojedzie do Etiopii i przekaże ubogim pomoc materialną, czas, umiejętności oraz swój uśmiech. 🙂

Więcej szczegółów można znaleźć na poniższym plakacie, natomiast relacja z akcji trwa na portalu Facebook: TUTAJ

Bardzo dziękujemy za włączenie się w akcję i czekamy na pocztówkę z Etiopii !!!