💜W piątek klasy 0-3 wzięły udział w wyjątkowym wydarzeniu, jakim była „Leśna” Droga Krzyżowa.
W ten ciepły wiosenny dzień, nasi uczniowie podążając ścieżkami pobliskiego lasu, w ciszy i zadumie wsłuchiwali się w wydarzenia Męki Pańskiej.
💜Podczas nabożeństwa, uczniowie trzymali własnoręcznie wykonane krzyże, które nieśli z głębokim szacunkiem i dużym skupieniem. Te symboliczne gesty wprowadziły nas nie tylko w atmosferę pasyjnych wydarzeń, lecz także stanowiły świadectwo naszej żywej wiary oraz oddania Chrystusowi.
💜W czasie poruszającego momentu stacji XII, w samym sercu lasu, uczniowie zostawili swoje symboliczne krzyże na znak i świadectwo naszej głębokiej wiary oraz przynależności do wspólnoty dzieci Bożych.
💜Patrząc na zaangażowanie i moc jaka płynęła z głębi serc, która przepełniała zarówno naszych uczniów, jak i wychowawców, nie sposób nie docenić tego, co wspólnie osiągnęliśmy.
Ta wyjątkowa lekcja duchowa stała się integralną częścią naszej szkolnej tradycji, przypominając nam o wartościach, które trzymamy blisko serca 😇🙏