Grupa 20 chłopców wraz z dwoma opiekunami będzie reprezentować Szkołę „Skrzydła” na koncertach organizowanych w tym roku szkolnym przez Pro Sinfonikę.

Pro Sinfonikę tworzy grono miłośników muzyki, którzy nie wyobrażają sobie świata bez dźwięków. Prawie pół wieku nieprzerwanie działają wśród dzieci i młodzieży pokazując, jak piękna jest muzyka – nie zawsze poważna. W ramach swojej oferty organizują Muzykotekę Młodego Człowieka, czyli koncerty odbywające się raz w miesiącu w Auli Uniwersyteckiej, w których wezmą udział również uczniowie ze Szkoły „Skrzydła”.

Pierwszy koncert odbędzie się 30 września o godzinie 11:00 w Auli Uniwersyteckiej. Cała grupa spotyka o godzinie 10:30 przed pomnikiem Adama Mickiewicza. Wszystkich uczestników obowiązuje mundurkowy strój galowy.

Program koncertów oraz dokładne daty i godziny są dostępne po kliknięciu: TUTAJ