Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 26 września zorganizował na Polanie Harcerza (za stokiem Malta Ski) sztafetowe biegi przełajowe szkół podstawowych, w których po raz kolejny wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Naszą reprezentację stanowili chłopcy z klas: V, VI oraz VIII. Skład oraz kolejność w sztafecie:

Klasy VIII 10×1000 metrów – Zachariasz Tylkowski, Krzysztof Borucki, Mateusz Czajka, Marcin Gogulski, Piotr Piechocki, Piotr Zdrojewski, Franciszek Rumatowski, Antoni Krzyżaniak, Maksymilian Chlewicki, Ignacy Gogulski

Osiągnięty czas: 38 min 50 sekund

Klasy VI 8×800 metrów – Jędrzej, Jan Tylkowski, Krzysztof Nowacki, Michał Zdrojewski, Mikołaj Napieraj, Franciszek Kujałowicz, Wojciech, Piotr Kwiczor

Osiągnięty czas: 30 minut 57 sekund

Klasy V 8×800 metrów – Mateusz Blumczyński, Aleksander Brommer, Jan Rutkowski, Paweł Jarysz, Stanisław Chmielewski, Tobiasz Błaszczyński, Karol Borucki, Ludomir Jabłoński

Osiągnięty czas: 31 minut 6 sekund.

Gratulujemy uczniom naszej szkoły dzielnej postawy i dziękujemy za włożony wysiłek! Miłym zaskoczeniem jest dużo lepszy wynik klasy VIII w stosunku do poprzedniego roku oraz bardzo wyrównany wynik klasy V.