Reprezentacja Skrzydeł wzięła udział w największym w Polsce młodzieżowym turnieju sportowym „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w piłce nożnej. Miło nam, że do udziału w rozgrywkach mogliśmy zgłosić drużynę w każdej z trzech kategorii wiekowych.
Uczniowie Skrzydeł godnie reprezentowali szkołę rywalizując zgodnie z regułami fair-play oraz ambitnie walcząc o jak najlepsze wyniki. Każda z naszych drużyn zaznała smaku zwycięstwa oraz goryczy porażki, co stanowi o pięknie sportu.
Doceniając trud wszystkich reprezentantów naszej szkoły, chcielibyśmy wyróżnić drużynę U-12 składającą się z uczniów klas 4 i 5, która zajęła 2 miejsce i zabrakło jej tylko jednego zwycięstwa do awansu do kolejnego etapu rozgrywek. Gratulacje! 🙂