Dzięki inicjatywie nauczyciela wychowania fizycznego, pana Pawła Szymańskiego, w sobotę 7 października odbędzie się kolejna edycja Mistrzostw Rodzin w Biegach na Orientację.

Zawody przeznaczone są dla dwuosobowych zespołów – rodzica i dziecka (ojciec lub matka z synem lub córką). Można również zabrać ze sobą więcej dzieci lub biec całą rodziną – wtedy o przynależności do danej kategorii w zawodach decyduje wiek najmłodszego biegnącego samodzielnie zawodnika z zespołu (a raczej to, do której klasy chodzi). Dla małżonków biegnących bez dzieci i dla rodziców biegnących z dzieckiem starszym niż siódmoklasista (gimnazjum, liceum) wprowadzona została kategoria Open.

Przed startem przedstawione zostaną zasady BnO (biegania na orientację), więc w zawodach mogą wziąć udział także ci, którzy wcześniej nigdy tego nie robili. Po zakończeniu biegu na każdego uczestnika będzie czekał ciepły posiłek oraz pamiątkowy medal. Trzy pierwsze zespoły w każdej kategorii zdobędą puchar.

W zawodach mogą brać udział zespoły spoza poznańskiego Sternika – można zaprosić do udziału znajomych.

Liczba zespołów – ze względów organizacyjnych – została ograniczona do 35 – więc należy zarejestrować swój zespół jak najszybciej!

Adres do Formularza Rejestracyjnego: https://goo.gl/forms/TMOJtXWrtlPetAh33

Regulamin zawodów można pobrać klikając: TUTAJ

Do zobaczenia na linii startu!